Biz Kimiz?

1975 yılında MEHMET GÖNLÜGÜR ve M.VAHİT GÖNLÜGÜR tarafından temelleri atılan aile şirketimiz 1994 yılına kadar gıda ve nakliye üzerine yoluna devam etmiştir. 1994 yılında 5 ortaklı Hayber Gıda Pazarlama Ltd. Şti. kurarak kuru gıda sektörüne girdik. 2003 yılında diğer ortaklarımızdan ayrılarak kendi adımızla ve markamızla tamamen bakliyat üzerine yoğunlaşarak Ege Bölgesi genelinde pazarlama ve satış ağı kurduk. 2013 yılında paket bakliyat grubuna girerek müşterilerimizin beğenisine sunduk.

Şirketimizin için dürüstlük, kaliteli ürün, hizmet ve zamanında sevkiyat en önemli çalışma prensipleri olmuştur. Firmamız yılların verdiği tecrübe, birikim ve satış sonrası kazanılan itibar ve güven sayesinde bakliyat alanındaki sarsılmaz konumunu bu güne kadar muhafaza etmiş, tüketici için ilk tercih edilen marka olmaya devam etmiştir.

Daima müşteri odaklı çalışma anlayışıyla hep büyüyerek bu günlere geldik. Siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için oluşturduğumuz uzman kadromuzla bundan sonrada çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Saygılarımızla...

GÖNLÜGÜR GIDA AİLESİ

1203/2 Sk. No: 3/B Gıda Çarşısı
Yenişehir/İZMİR
1203/2 Sk. No: 7 Gıda Çarşısı
Yenişehir/İZMİR